Caliraya Lake – Hebrew

Caliraya Lake

 

caliraya lakeCaliraya אגם הוא למעשה הנמצאים בשלוש ערים של Laguna, כלומר Lumban, Cavinti, ו Kalayaan. זהו אדם עשה הרים אגם להשלים עם coves ו חול בארים שנוכל להתאמר בינלאומיות.

יותר מזה, הוא גם הבית של כמה יפה resorts. את יכולה להגיע Caliraya לפי ציבוריים או פרטיים התחבורה.

ישנן מספר דרכים כדי להגיע למקום הזה, אבל הנה שניים זה. אחד מ Makati דרום דרך כביש ישיר והשני, מ Antipolo, בו אתה יכול לקח את zigzagging דרך thickly forested פלבול גבעות סלעי ridges של Rizal ערים של Teresa, Morong, Baras, Famy וכל הדרך Laguna ערים של Pillilia, Sinoloan, Pangil, Pakil, Paete ולבסוף Lumban ייחודי שבו נמצא האגם. נסיעה של שעה כדי מרחק של כ לאורך מאות קילומטרים של מנילה היה דו וחצי שעות על ידי הולך שם פרטי וכמובן, הרבה יותר ארוך, אם אתה לוקח את זה בפומבי.

אגם Caliraya ואת פחות מפורסם Lumot אגם שמחברת את זה הן התוצאות של תשתית הפרוייקט. למען האמת היא גדולה המאגר נבנה בסוף 1930s האמריקני על ידי מהנדסי מים כדי לספק את Caliraya Hydroelectric חמוצה. כיום הפכה ליעד תיירותי חשוב.

ככל סכרים נבנו, יזמים עם ראית הנולד יצר שני יישובים סמוכים שהיו envisioned להיות אקולוגי יישובים, בהם ניתן ליהנות יופי unspoiled העושר של הטבע. התוצאות היו אדם עשה הרים אגמים להשלים עם coves חול בארים ו – ו Caliraya אגם סיירה אגמים.

large-mouth black bassלמעשה, שני אגמים הם המקום היחיד בכל הארץ שבו פיליפיני anglers יכול לנסות לתפוס את Largemouth שחור מפורסם באס, אחד של הדף freshwater gamefish של ארצות הברית של אמריקה.

האמריקנים גם seeded האגם עם Largemouth שחור בס המיובאים מארצות הברית של אמריקה, אשר ממשיכים להתרבות ולספק משחק fishers עם השנה בסוף השבוע התרגשות.

את המים של אגם Caliraya הם מגניבים ונקיטת צעדים בערך חמישים מטרים העומדים העמוקים. האגם משתרע על פני ו roves בחלקו שקוע הר איזה טופס איי. The shores הן של חומר דביק אדום בכמה אזורים pebbled על תחומים אחרים.

העמוק של מימי האגם ועל ההר רוח חזקה כי מכות מן סיירה Madre טווחים ההר ואת הר Banahaw רחוק, להפוך Caliraya לייק מושלמת מקום אקווה ספורט כגון שייט, גלישה הרוח והמים סקי. האגם הוא אידיאלי גם עבור המשחק כמו לדוג דגים משחק גדול למדי לשחות כאן. על שיט בסירה סביב האגם כמו כן, ניתן היה לקחת את זה כארבע שעות.

mountbanahawmountcristobal

אחד Resort יש perched על גבי נמוך משקר ההר המשקיף אל האגם ואת הפקודות של נוף מרהיב של האגם הגדול הרים ושלושה: Banahaw, Cristobal ו Makiling כמו גם את הזנב חלק Laguna de Bay.

mountmakilinglaguna de bay

Caliraya הוא מקום שבו אתה יכול להירגע luxuriously – לקחת סירה לרכב, דיג, סקי מים, או windsail. לחילופין, אתה יכול פשוט לחקור את היער שמסביב או פשוט ליהנות משב רוח קריר, ליהנות השמש ואת הרוח. מקום אידיאלי עבור מתפתל למטה, אחרי הכל זה קדחתני ומהירה-קצב החיים בעיר, או מקום getaway עם השותף שלך, חברים ומשפחות.

לכן, אם יש לך זמן, למה אתה לא לבקר את מקום מעולה שם בשבילך להיות חוויה בלתי נשכחת ו נפלא!

ברוך הבא

את Caliraya אגם, hottest תייר משבצת הפיליפינים זרים ומקומיים שבו אנשים מוצאים את עצמם לתוך גן עדן, שם רחוק בעולם אכפת. הם מוצאים את עצמם מנוחה, אושר ושמחה עם בני המשפחה אוהב במיוחד אלו affordable העלות לכל היותר. גלה עכשיו פרומואים שלנו ואת שיעורי ההנחה.

אנו מעריכים אנגלית חקירה עסקאות. הביקור את הבית עכשיו.

Comments are closed.

Structural ContructorLooking for AAA Contractor? Do you have a Billion cost of Project? call us +63 9289128684 / 09953076283