Caliraya Lake – Ukraine

Caliraya Lake

 

caliraya lakeCaliraya озеро на самом деле розташована в трьох містах “Лагуна”, а саме Lumban, Cavinti і Калайан. Це антропогенні гірським озером в комплекті з бухти і піщані бари, що ми можемо пишатися в міжнародному масштабі.

Більш того, це також будинок кілька красивих курортів. Ви могли б досягти шляхом Caliraya і державним або приватним транспортом.

Є кілька способів дістатися до цього місця, але ось дві його. Один з Макат через Південної автомагістралі, і з іншого боку, з Antipolo, які ви могли б узяв zigzagging через вкриті лісом пагорби і надійна хребти шату містах Тереза, Morong, Baras, Famy і всю дорогу до міста Лагуна Pillilia, Sinoloan, Pangil, Pakil, Paete і, нарешті, Lumban де унікального озера знаходиться. Час у дорозі на відстані приблизно протягом ста кілометрах від Маніли були дво-і з половиною години туди приватних і, звичайно, багато чого довго, якщо ви берете його публічно.

Caliraya озеро та озеро менше гласності Lumot що пов’язує неї результатів проектів у сфері інфраструктури. Це дійсно велике водосховище збудовано в кінці 1930-х років на американських інженерів, для постачання водою Caliraya ГЕС. В даний час стала одним з основних туристичних призначення.

Як були побудовані дамби, підприємці з далекоглядність створив двох сусідніх громад, в яких було передбачено для екологічних спільнот, де можна насолодитися красою і багатством незаповненого природа. Результати були антропогенні озера комплекті з бухт і піщаних барах – Caliraya озера та Сьєрра озер.

large-mouth black bassПо суті, ці два озера є єдиним місцем у всій країні, в якій Філіпінський рибалок можуть ловлення знаменитого Largemouth Чорний Басс, один з кращих прісноводних gamefish у Сполучених Штатах Америки.

Американці також насінням озеро Largemouth Чорний Bass імпортовано зі Сполучених Штатів Америки, які продовжують розмножуватися і надавати грі рибалок з цілий рік вихідні хвилювання.

Водах озера Caliraya є прохолодно і заходів близько п’ятдесяти метрів у свої найглибші. Озеро простирається і за roves частково зануреним пагорби, які утворюють острови. Береги мають липкого червоної глини в деяких районах та pebbled на інші райони.

Глибокі води озера та сильний вітер, що гірські удари з Сьєрра Мадре гірські хребти й далекі гори Banahaw, робити Caliraya озера ідеальне місце для аква види спорту, такі як катання на човнах, віндсерфінг та водні лижі. Озеро є також ідеально підходить для рибалки, як гра досить великій грі риби плавають тут. Подорож на човні по озеру можна також отримати, що триватиме близько чотирьох годин.

mountbanahawmountcristobal

Один з курорті є розташований на вершині гори нізколежащіе з видом на озеро і команди видом на озеро та три великі гори: Banahaw, кристобаліт і Makiling, а також хвостовій частині Лагуна-де-Бей.

mountmakilinglaguna de bay

Caliraya це місце, де можна відпочити розкішно – брати човні, риболовля, водні лижі, або windsail. Або можна просто вивчати навколишній ліс або просто насолодитися прохолодним вітерцем, насолоджуватися сонцем і вітром. Ідеальне місце для намотки вниз після того, як все, що суєті і швидкий темп життя в місті, або бігти з вашим партнером, друзями та сім’ями.

Так що якщо у вас є час, то чому б вам не відвідати прекрасні місця там для вас є чудовий і незабутній досвід!

Ласкаво просимо

Caliraya озера, гарячі туристичні плями на Філіппінах, де іноземні та місцеві мешканці опиняються в раю, де далеко від світу турбот. Вони знаходять себе расслабляющим, щастя та радості в їх любов з них спеціально в сім’ї найбільш доступною ціною. Дізнайтеся зараз наші Акції та знижки.

Ми будемо вдячні Англійська розслідування угод. Відвідайте наш сайт зараз.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684