Caliraya Lake – Ukraine

Caliraya Lake

 

caliraya lakeCaliraya озеро на самом деле розташована в трьох містах “Лагуна”, а саме Lumban, Cavinti і Калайан. Це антропогенні гірським озером в комплекті з бухти і піщані бари, що ми можемо пишатися в міжнародному масштабі.

Більш того, це також будинок кілька красивих курортів. Ви могли б досягти шляхом Caliraya і державним або приватним транспортом.

Є кілька способів дістатися до цього місця, але ось дві його. Один з Макат через Південної автомагістралі, і з іншого боку, з Antipolo, які ви могли б узяв zigzagging через вкриті лісом пагорби і надійна хребти шату містах Тереза, Morong, Baras, Famy і всю дорогу до міста Лагуна Pillilia, Sinoloan, Pangil, Pakil, Paete і, нарешті, Lumban де унікального озера знаходиться. Час у дорозі на відстані приблизно протягом ста кілометрах від Маніли були дво-і з половиною години туди приватних і, звичайно, багато чого довго, якщо ви берете його публічно.

Caliraya озеро та озеро менше гласності Lumot що пов’язує неї результатів проектів у сфері інфраструктури. Це дійсно велике водосховище збудовано в кінці 1930-х років на американських інженерів, для постачання водою Caliraya ГЕС. В даний час стала одним з основних туристичних призначення.

Як були побудовані дамби, підприємці з далекоглядність створив двох сусідніх громад, в яких було передбачено для екологічних спільнот, де можна насолодитися красою і багатством незаповненого природа. Результати були антропогенні озера комплекті з бухт і піщаних барах – Caliraya озера та Сьєрра озер.

large-mouth black bassПо суті, ці два озера є єдиним місцем у всій країні, в якій Філіпінський рибалок можуть ловлення знаменитого Largemouth Чорний Басс, один з кращих прісноводних gamefish у Сполучених Штатах Америки.

Американці також насінням озеро Largemouth Чорний Bass імпортовано зі Сполучених Штатів Америки, які продовжують розмножуватися і надавати грі рибалок з цілий рік вихідні хвилювання.

Водах озера Caliraya є прохолодно і заходів близько п’ятдесяти метрів у свої найглибші. Озеро простирається і за roves частково зануреним пагорби, які утворюють острови. Береги мають липкого червоної глини в деяких районах та pebbled на інші райони.

Глибокі води озера та сильний вітер, що гірські удари з Сьєрра Мадре гірські хребти й далекі гори Banahaw, робити Caliraya озера ідеальне місце для аква види спорту, такі як катання на човнах, віндсерфінг та водні лижі. Озеро є також ідеально підходить для рибалки, як гра досить великій грі риби плавають тут. Подорож на човні по озеру можна також отримати, що триватиме близько чотирьох годин.

mountbanahawmountcristobal

Один з курорті є розташований на вершині гори нізколежащіе з видом на озеро і команди видом на озеро та три великі гори: Banahaw, кристобаліт і Makiling, а також хвостовій частині Лагуна-де-Бей.

mountmakilinglaguna de bay

Caliraya це місце, де можна відпочити розкішно – брати човні, риболовля, водні лижі, або windsail. Або можна просто вивчати навколишній ліс або просто насолодитися прохолодним вітерцем, насолоджуватися сонцем і вітром. Ідеальне місце для намотки вниз після того, як все, що суєті і швидкий темп життя в місті, або бігти з вашим партнером, друзями та сім’ями.

Так що якщо у вас є час, то чому б вам не відвідати прекрасні місця там для вас є чудовий і незабутній досвід!

Ласкаво просимо

Caliraya озера, гарячі туристичні плями на Філіппінах, де іноземні та місцеві мешканці опиняються в раю, де далеко від світу турбот. Вони знаходять себе расслабляющим, щастя та радості в їх любов з них спеціально в сім’ї найбільш доступною ціною. Дізнайтеся зараз наші Акції та знижки.

Ми будемо вдячні Англійська розслідування угод. Відвідайте наш сайт зараз.

Comments are closed.

Structural ContructorLooking for AAA Contractor? Do you have a Billion cost of Project? call us +63 9289128684 / 09953076283