Caliraya Lake – Slovak

Caliraya Lake

 

caliraya lakeCaliraya Jazero je v skutocnosti nachádza v týchto troch mestách Laguna, a to Lumban, Cavinti a Kalayaan. Je to muž-vykonaná kompletné horské jazerá, zátoky s pieskom a barov, že by sme sa mohli pochválit sa v medzinárodnom meradle.

Viac ako to, že je tiež domovom niekolkých krásna strediskách. Tie by sa mohli dostat do Caliraya-alebo-verejnej osobnej dopravy.

Existuje niekolko spôsobov, ako dosiahnut tohto miesta, ale tu sú dva z nej. Jeden z Makati cez Južná Rýchlostná a dalších, z Beroun, ktoré by ste mohli vzal zigzagging cez husto zalesnené kopce a kolajových robustný hrebene Rizal mestách Teresa, Morong, Barash, fámy a celú cestu až do Laguna mestách Pillilia, Sinoloan, Pangil, Pakil, PAET a nakoniec Lumban unikátne jazero, kde sa nachádza. Cestovný cas do vzdialenosti asi cez sto kilometrov od Manile bolo dva-a-a-pol hodinách tým, že pôjdete tam súkromne a samozrejme velmi dlho, jestli to verejne.

Caliraya Lake a Lake Lumot menšou publicitou, ktorá spája to sú výsledky z projektu infraštruktúry. Je to vlastne velká priehrada postavená v neskorých 1930s od americkej inžinierov v oblasti zásobovania vodou, aby sa Caliraya Vodné Plant. V súcasnosti sa stal významnú turistickú destináciu.

Vzhladom k tomu, že boli postavené priehrady, podnikatelia prozíravým vytvorená prilahlými obcami, ktoré boli predvídal, ktoré majú byt ekologické komunity, kde sa môžu tešit na krásu a bohatost nedotknutej prírody. Výsledky boli vykonané muž-horská jazera kompletné zátokách s pieskom a bary – Caliraya Lake a Sierra jazera.

large-mouth black bassV skutocnosti, dve jazerá sú jediným miestom v celej krajine, kde filipínskymi rybári môžu pokúsit sa zachytit na povestný Largemouth Black Bass, jeden z najväcších sladkovodných gamefish zo Spojených štátov amerických.

Americané tiež obsiatie jazerá s Largemouth Black Bass dovážané zo Spojených štátov amerických, ktoré pokracujte až rozmnožit a zabezpecit hra rybárov s rokom-round víkend vzrušenia.

Vodách Caliraya Lake sú v pohode a opatrenia asi pätdesiat metrov na svoje najhlbšie. Na jazere sa rozširuje a roves cez ciastocne ponorená kopcov, ktoré tvoria ostrovy. Na pobrežie sú lepivé cervené hliny o niektorých oblastiach a kamienkové na dalšie oblasti.

Hlbokých vodách jazera a silný vietor, ktorý fúka horu z pohoria Sierra Madre a vzdialenejšie Mount Banahaw, aby Caliraya jazero ideálnym miestom pre aqua športy, ako je vodáctvo, vietor surfovanie a vodné lyžovanie. Vranské jazero je tiež ideálny pre hru rybolovu ako pomerne velká hra ryba plavat tu. Výlet na lodi okolo jazera je k dispozícii tiež, že bude trvat asi štyri hodiny.

mountbanahawmountcristobal

Jedním z resort posazený je na vrchol položených nízka-Horský s výhladom na jazero a príkazy jeden velkolepý výhlad na jazero a tri skvelé horách: Banahaw, Cristobal a Makiling rovnako ako zadná cast Laguna de Bay.

mountmakilinglaguna de bay

Caliraya je miestom, kde môžete relaxovat luxusne – vziat jazdu lodí, rybolov, vodné lyže, alebo windsail. Alebo môžete len preskúmat okolité lesy, alebo proste mali vietor v pohode, užívat slnka a vetra. Ideálnym miestom pre vinutia nadol po tom všetkom, ktoré fast-a hektické tempo života v meste, alebo utiect miesto so svojim partnerom, priatelmi a rodinami.

Takže ak máte cas, nie je dôvod, preco by ste navštívit vynikajúce miesto pre vás mat nádherný a nezabudnutelný zážitok!

Vitajte

V Caliraya Lake, najhorúcejšie turistické mieste na Filipínach, kde zahranicnej a miestny ludia sa ocitli v raji, kde od svete zaujíma. Oni sa ocitnú relaxáciu, štastia a radosti s ich láska sa zvlášt na rodinný Most prijatelnú cenu. Zistite si teraz naše akcie a zlavu.

Budeme ocenia English vyšetrovanie transakcií. Navštivte našej homepage teraz.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684