Caliraya Lake – Lithuanian

Caliraya Lake

 

caliraya lakeCaliraya ežeras yra realiai esancios triju miestu Laguna, butent Lumban, Cavinti, ir Kalayaan. Jis yra žmogaus sukurtu kalnu ežera su zatokom Smelio ir barai, kad mes galime pasigirti tarptautiniu mastu.

Daugiau nei, kad jis taip pat yra namie keleta gražiu kurortuose. Jus galite pasiekti Caliraya pagal viešaja ar-privaciu transportu.

Yra keletas budu, kaip pasiekti šia vieta, taciau cia yra dvi iš jos. Vienos iš Makatis per Pietu Skubaus ir kitu, iš Antipolo, kurios jums galetu paeme zigzagging per tankiai apaugusi miškais valcavimo kalvos ir netašytas kalnagubriu iš Rizala miestu Terese, Morong, baras, Famy ir visa kelia iki Laguna miestu Pillilia, Sinoloan, Pangil, Pakil, Paete ir pagaliau Lumban kur unikalia ežero yra isikures. Keliones laiko, kad kai atstumas yra daugiau kaip apie šimta kilometru nuo Manilos, buvo dvieju su puse valandu per ten eiti privaciai ir, žinoma, labai ilgai, jei jus ja priimti viešai.

Caliraya ežeras ir mažiau skelbiama ežeras Lumot, kuri jungia tai yra, atlikus infrastrukturos projekta. Jis yra tikrai didelis rezervuaras pastate pabaigoje 1930 m. pagal Amerikos inžinieriai gali tiekti vandeni i Caliraya Hidroelektriniu gamykla. Šiuo metu tapo viena iš pagrindiniu turistiniu paskirties.

Kadangi užtvankas buvo pagaminti, verslininku ižvalga sukure dvieju gretimu bendruomeniu, kurioms buvo numatyta, kad ekologiniu bendruomenes, kur galima megautis grožio ir turtinguma nepaliestu gamtos. Rezultatai, buvo man-made kalnu ežera su zatokom Smelio ir barai – Caliraya ežeras ir Siera ežeru.

large-mouth black bassTiesa sakant, šiu dvieju ežeru, yra vienintele vieta visoje šalyje, kur Filipinu žuklei, galite bandyti sugauti garsuji Largemouth Juodosios Bass, viena populiariausiu gelavandeniu gamefish iš Jungtiniu Amerikos Valstiju.

Amerikieciai taip pat seja ežero su Largemouth Juodosios Bass, importuotas iš Jungtiniu Amerikos Valstiju, kurios ir toliau daugintis, ir suteikti žvejams žaidimas su ištisus metus savaitgaliais neramumai.

Vandenys, iš Caliraya ežeras yra kietas ir priemones, apie penkiasdešimt metru i gilia. Ežeras išplecia »žygius ir virš dalies panardinamus kalvu, kurios sudaro salas. Krantai yra prisegta raudonas molis del kai kuriose srityse ir pebbled i kitus rajonus.

Giliai vandenys ežero ir kalnu stiprus vejas pucia, kad nuo Sierra Madre kalnu grandines ir toli kalnas Banahaw, padaryti Caliraya ežeras puiki vieta vandens sporto šakos, pavyzdžiui, plaukiojimas laivu, vejo banglenciu ir vandens slidemis. Ežeras taip pat yra ideali žaidimas žvejyba, kaip gana didelis žaidimas žuvies plaukti cia. Kelione laivu aplink ežera taip pat prieinamas, kad paprastai užtrunka apie keturias valandas.

mountbanahawmountcristobal

Vienas iš kurorto yra Perched viršuje yra žemuma kalno su vaizdu i ežera ir komandas ispudingas vaizdas i ežera ir triju didžiuju kalnu: Banahaw, Cristobal ir Makiling taip pat ir uodegos dalis Laguna de Bay.

mountmakilinglaguna de bay

Caliraya yra ten, kur jus galite atsipalaiduoti ištaigingai – imtis valti žygio, žvejyba, vandens slides, arba windsail. Arba galite tiesiog tyrineti aplinkinio miško arba tiesiog naudojasi atvesti vejas, megautis saule ir vejo. Ideali vieta apvija žemyn po to, kai viskas, džiovos ir greito tempo gyvenimo mieste, ar pabegimas vieta su savo partneriu, draugams ir šeimai.

Tad, jei turite laiko, kodel gi ne lankot puiki vieta, ten Jums puikia ir nepamirštamu ispudžiu!

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684