Caliraya Lake – Czech

Caliraya Lake

 

caliraya lakeCaliraya Jezero je ve skutecnosti nachází v techto trech mestech Laguna, a to Lumban, Cavinti a Kalayaan. Je to muž-provedena kompletní horská jezera, zátoky s pískem a baru, že bychom se mohli chlubit se v mezinárodním merítku.

Více než to, že je také domovem nekolika krásná strediscích. Ty by se mohly dostat do Caliraya-nebo-verejné osobní dopravy.

Existuje nekolik zpusobu, jak dosáhnout tohoto místa, ale tady jsou dva z ní. Jeden z Makati pres Jižní Rychlostní a dalších, z Beroun, které byste mohli vzal zigzagging pres huste zalesnené kopce a kolejových robustní hrebeny Rizal mestech Teresa, Morong, BARAS, Famy a celou cestu až do Laguna mestech Pillilia, Sinoloan, Pangil, Pakil, Paete a nakonec Lumban unikátní jezero, kde se nachází. Cestovní doba do vzdálenosti asi pres sto kilometru od Manily bylo dva-a-a-pul hodinách tím, že pujdete tam soukrome a samozrejme hodne dlouho, jestli to verejne.

Caliraya Lake a Lake Lumot menší publicitou, která spojuje to jsou výsledky z projektu infrastruktury. Je to vlastne velká prehrada postavená v pozdních 1930s od americké inženýry v oblasti zásobování vodou, aby se Caliraya Vodní Plant. V soucasné dobe se stal významnou turistickou destinaci.

Vzhledem k tomu, že byly postaveny prehrady, podnikatelé prozíravým vytvorena dvema prilehlými obcemi, které byly predvídal, které mají být ekologické komunity, kde se lze tešit na krásu a bohatost netknuté prírody. Výsledky byly provedeny muž-horská jezera kompletní zátokách s pískem a bary – Caliraya Lake a Sierra jezera.

large-mouth black bassVe skutecnosti, dve jezera jsou jediným místem v celé zemi, kde filipínských rybári mohou pokusit se zachytit na povestný Largemouth Black Bass, jeden z nejvetších sladkovodních gamefish ze Spojených státu amerických.

Americané také osev jezera s Largemouth Black Bass dovážené ze Spojených státu amerických, které pokracujte až rozmnožit a zajistit hra rybáre s rokem-round víkend vzrušení.

Vodách Caliraya Lake jsou v pohode a opatrení asi padesát metru na své nejhlubší. Na jezere se rozširuje a roves pres cástecne ponorena kopcu, které tvorí ostrovy. Na pobreží jsou lepivé cervené hlíny o nekterých oblastech a oblázkové na další oblasti.

Hlubokých vodách jezera a silný vítr, který fouká horu z pohorí Sierra Madre a vzdálenejší Mount Banahaw, aby Caliraya jezero ideálním místem pro aqua sporty, jako je vodáctví, vítr surfování a vodní lyžování. Vranské jezero je také ideální pro hru rybolovu jako pomerne velká hra ryba plavat zde. Výlet na lodi kolem jezera je k dispozici také, že bude trvat asi ctyri hodiny.

mountbanahawmountcristobal

Jedním z resort je posazený na vrchol položených nízká-horské s výhledem na jezero a príkazy jeden velkolepý výhled na jezero a tri skvelé horách: Banahaw, Cristobal a Makiling stejne jako zadní cást Laguna de Bay.

mountmakilinglaguna de bay

Caliraya je místem, kde mužete relaxovat luxusne – vzít jízdu lodí, rybolov, vodní lyže, nebo windsail. Nebo mužete jen prozkoumat okolní lesy, nebo proste meli vítr v pohode, užívat slunce a vetru. Ideálním místem pro vinutí dolu po tom všem, které fast-a hektické tempo života ve meste, nebo uprchnout místo se svým partnerem, práteli a rodinami.

Takže pokud máte cas, není duvod, proc byste navštívit vynikající místo pro vás mít nádherný a nezapomenutelný zážitek!

Vítejte

V Caliraya Lake, nejžhavejší turistické míste na Filipínách, kde zahranicní a místní lidé se ocitli v ráji, kde od svete zajímá. Oni se ocitnou relaxaci, štestí a radosti s jejich láska se speciálne na rodinný Most prijatelnou cenu. Zjistete si nyní naše akce a slevu.

Budeme ocení English vyšetrování transakcí. Navštivte naší homepage nyní.

Comments are closed.

Need Immediate Cash?! Avail Personal Loan or Sangla! Accept all brands of Vehicles & Personal Accessories e.g. gadgets,bags,watches,camera, rimowa luggage, etc. call us +63 9289128684